229 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Waldecker Land
Neuludwigsdorf met Panorama aussich
Deze flat heeft een heel mooi uitzicht. We hebben voor u een grote flat met een woonkamer en een eetkamer. We hebben 7 slaapkamers.
Ruim vakantiehuis met houtkachel en sauna. Paradijselijk met veel ruimte binnen en buiten! 1500 m² tuin, 4 slaapkamers, 2 badkamers, 1 wellnessruimte geschikt voor maximaal 8 personen
Erholungspur Villa Ralf met grote tuin en vijver, grote overdekte terras, 5 slaapkamers, 3 badkamers, sauna, solarium, fitnessruimte, galerij met boekenkast en veel meer.
-5% Korting 28-06-2025 - 19-12-2025
Comfortabel vakantiehuis in de regio Waldecker Land in de buurt van het Nationaal Park Kellerwald en de Edersee. Welkom in de GrimmHeimat Noord-Hessen. Geweldige excursies en ontspanning ...
Vakantiewoning voor 2 - 5 personen met eigen terras Met directe treinverbinding naar de Wereldbeker Skispringen in Willingen
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Hirschalp aan de Diemelsee met grote overdekte terras, saunahuis en omheind perceel.
Grote moderne vakantiewoning MAXIMA 1 voor maximaal 6 personen met tuin. 3 slaapkamers met tweepersoonsbedden, badkamer, WC, telefoon, WLAN, TV, wasmachine, droger.
Familie- en hondvriendelijk vakantiehuis "Hüttenzauber" (tuin omheind) - direct in het Nationaal Park Kellerwald, aan de Kellerwalduhr bij Edersee - vanaf september voor 4 personen
Vakantiehuis Seespatz, Diemelsee
Geniet van uw vakantie in uw eigen huis!
Het gezellige **** vakantiehuis in Diemelsee-Flechtdorf, direct aan de Diemelsteig, slechts 5 km van Korbach en 15 km van het wintersportoord Willingen gelegen.
Vakantiehuis Sackpfeifenblick ****
vrijstaand familiehuis in Scandinavische stijl op groot natuurgrondstuk direct aan het bos
Zeer duurzaam
Het vakantiehuis van de familie Künzl is rustig gelegen aan de rand van het nationale park Kellerwald/Edersee.
Het vakantiehuis is in 2019 volledig gerenoveerd. 30 m² zonneterras nieuw aangelegd in 2021. Vakantiehuis voor 6 personen in het bos en vlakbij de Twistesee in het mooie Waldecker Land.
Bijzonder duurzaam
Vrijstaand molenpand (vakwerkhuis) in het prachtige Urffdal. Nationaal park Kellerwald en Edersee om de hoek. Appartementengebouw biologisch, veel huisdieren, ~55 m² ruimte.
Zeer duurzaam
Het vakantiehuis is in 2019 volledig gerenoveerd. 30 m² zonneterras nieuw aangelegd in 2021. Vakantiehuis voor 6 personen in het bos en vlakbij de Twistesee in het mooie Waldecker Land.
Zeer duurzaam