Vakantieappartementen en huizen in Elzas
Gite-jebsheim.fr - Het huis Danner
Dit typische huis van 200 m², volledig gerenoveerd, is geschikt voor 2 tot 12 personen in alle comfort en een perfecte rust: ruime woonkamer. Goedgekeurd voor gehandicapten
Duurzaam
In een typisch Elzasser boerderij heeft 140m² 3 slaapkamers, een mezzanine, een verblijf woonkamer van 50 m², een badkamer en 2 toiletten.
Zeer duurzaam
Charmant ancienne maison indépendante en lisière de forêt et de son parc à Cerf et biche. Vous profiterez du calme et des promenades.
Le Gîte du Vignoble: Chez ALISA
Huisje met tuin op de wijnroute
Duurzaam
Elzasser vakwerkhuis, onafhankelijk in een rustige locatie. eigen tuin, een stijlvolle inrichting en authentiek, comfortabel, persoonlijke begroeting
cottage aux 3 pierres in Eguisheim
Zeer Comfortabel Holiday in de Heuvels van Eguisheim, Omringd door Wijngaarden, rustig, ontmoette Een Duidelijk ontheffing op De Drie en kastelen holansbourg
De Vogezen in de tuin, de Elzas aan het begin! Historische vakwerkhuis met 2 terrassen direct onder de Vogezen
-10% Korting 25-04-2025 - 21-05-2025
Zeer duurzaam
Gîte de charme situé dans un village en het centrum van de Elzas, aménagé sur 2 niveaux dans une dépendance. 1er niveau: séjour avec converteerbare 2p, cuisine ouverte sur Donnant terras.
1513 is een charmant huis in het centrum van het pittoreske middeleeuwse dorp Ribeauville langs de Route des Vins d'Alsace.
Zeer duurzaam
La Fermette - Bauhaus 4 personnes
La Fermette - Bijlage - Een oude berg boerderij uit de XIXe eeuw, volledig gerenoveerd, opent haar deuren als een vakantie of blijven natuer liefhebbers met familie
Vakantiehuis Gite Calme & Evasion in Rorschwihr (in de buurt van Ribeauvillé en Bergheim), 100m², 6 personen, 3 slaapkamers.
Duurzaam
Gîte nabij Straatsburg, in Olwisheim in de Elzas, dicht bij Straatsburg, 3 slaapkamers, uitgeruste keuken, afgesloten binnenplaats, privézwembad, maximaal 6 personen.
Duurzaam
Charmant vrijstaand huis in de Elzas, 3 sterren voor 4/5 personen, met 2 slaapkamers, keuken, woonkamer, eethoek, douche, sanitair en een groot overdekt terras.
Bijzonder duurzaam
Het appartement Saint Gilles 2 heeft 60 vierkante voet ruimte voor 4 personen en is gelegen op een voormalige boerderij in de Elzas.
Le Château d'Eau - Eéngezinswoning
Tot 6 personen, rustig gelegen, op 10 minuten lopen van het centrum. Grote tuin, een zonneterras. Volledige keuken. Hoge stoel, bed, flessenwarmer. Huisdieren welkom.
Ons appartement is gelegen in een voormalige boerderij aan de rand van het dorp in de buurt van het bos en heeft een capaciteit van 5 personen plus een kind.
Het appartement is gelegen op een voormalige Bauernho fam rand van het dorp Rust en ontspanning zijn gegarandeerd in één van de mooiste tuin in de Elzas
Duurzaam
Loft licht aan de voet van het bos van de noordelijke Vogezen. Rustig huisje in de buurt van het bos, ideaal voor natuurliefhebbers en sporters (ATV) Belle Terrace
De Chalet - Cottage in natuurlijke Alsace
Een nieuw chalet, volledig gerenoveerd (2016), opent zijn deuren als een vakantie of verblijf voor natuurliefhebbers met familie of vrienden aan de Elzas te ontdekken.