Vakantieappartementen en huizen in de Flensburgse Fjord
Mooie, heldere, gezellige vakantiewoning Glücksgriff met houten terras in Glücksburg 58m², maximaal 4 personen, 2 kamers Kinderen tot 6 jaar gratis. Huisdier- en rookvrij, geschikt voor allergiepatiënten.
Bijzonder duurzaam
Liefdevol ingerichte, gezellige, goed uitgeruste vakantiewoning met ruime woon- en eetkamer net buiten Flensburg.
Pure ontspanning aan het water en het bos: het vakantiehuis heeft m² woonruimte met een prachtig uitzicht op het water en tot in Denemarken, inclusief sauna en open haard!
Verscholen achter rozen en klimop ligt onze gezellige boerderij aan zee. De prachtige wintertuin biedt u een dromerig uitzicht op de Oostzee.
gezellig vakantiehuisje in het idyllische museumdorpje Unewatt
Duurzaam
gezellig houten huis in Deense stijl, 150 m van het zwemstrand
Zeer duurzaam
Het huis in de heuvels heeft een groot terras aan het meer met een fantastisch uitzicht over het water, een gezellige serre, een sauna en een whirlpool met uitzicht over het meer
Smokkelaar's Bunk - Oud Douanehuis
Droomuitzicht, droominrichting, droomlocatie -2 excl. appartement direct aan fietspad Flensburg Fjord en Oostzee, uitzicht op Deense Zuidzee, strand, Open haard, infrarood sauna, honden welkom, WLAN
Bijzonder duurzaam
Onze "Villa Nebenan" is de ideale plek om de ziel te laten bungelen.
Zeer duurzaam
"Holnis Strandzeit" in Holnis, bij Glücksburg 54m² vakantiewoning met terras, 50 m van het strand en met eigen parkeerplaats, voor twee volwassenen en twee kleine kinderen
De oude boerderij op een afgelegen locatie biedt een dromerig uitzicht over velden en weiden. De onlangs gemoderniseerde flat nodigt je uit met zijn inklapbare ramen op de 1e verdieping.
Duurzaam
Vakantiehuis Klüterkammer op landgoed aan de Oostzeekust voor maximaal 4 personen met hond - houtkachel en rust.
5-sterren huis voor vier personen, oplevering november 2017, 2km naar de Oostzee en mooi strand, 100m naar de badzone. Uitzicht op de fjord, sauna.
Gezellig houten huis met hoogwaardig comfort, voorzien van een ruime woonkamer incl. open haard en een wellness badkamer met whirlpool en sauna. Dicht bij het strand
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Jerup met uitzicht op het water
Ons luxe vakantiehuis Jerup, in Scandinavische houten constructie, met een droomachtig uitzicht op het water, ligt op slechts 40 meter van het strand en heeft een eigen toegang tot het strand!
Bijzonder duurzaam
Uw flat ligt op een fantastische locatie, in de eerste rij naar het strand. Vanuit de flat en het balkon heeft u een geweldig uitzicht op het Flensburg Fjord.
..Seensucht..... Loop in je badjas over het terras en neem een duik in zee. Vrijstaand, exclusief vakantiehuis dat niets te wensen overlaat. Beste locatie
Gendarmenstube - Oud Douanehuis
Droomuitzicht, droominrichting, droomlocatie -2 excl. appartement direct aan fietspad Flensburg Fjord en Oostzee, uitzicht op Deense Zuidzee, strand, Open haard, infrarood sauna, honden welkom, WLAN
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Kuhrt in Glücksburg, 58 m², 4 kamers, max. 5 personen. Ons vakantiehuis ligt in het natuurgebied Halbinsel Holnis. Geniet van het prachtige uitzicht op de fjord.
Vakantiewoning Wees in Wees biedt 63 vierkante meter woonruimte, ruimte voor 4 personen
Vakantieappartement "moinmoinhusby" in Husby aan de Oostzee, 76m², 1 kamer, max. 4 personen.
-10% Korting 14-06-2025 - 09-09-2025
Vakantiehuis "Alter Fritz" biedt plaats aan 2 personen (max. 4 personen) 1x tweepersoonsbed slaapkamer, 1x slaapbank woonkamer, HUURPRIJS: 90€/nacht plus 60€ eindschoonmaak
Duurzaam
direct aan het strand, Oostzee, max. 8 pers., sauna, houtkachel, panoramavenster