Vakantieappartementen en huizen in Friesland
Vrijstaand vakantiehuis JOSEVA met grote tuin en 2 terrassen in Hollum, Ameland, Friesland, biedt 55 m² woonruimte, 4 kamers, voor 5 personen.
Duurzaam
Vakantiehuis aan het water met 10 meter aanlegsteiger direct bij het huis. Boot kan mee op vakantie of een klein bootje erbij huren. Strand dichtbij.
Vakantiehuis direct aan het water met 10 meter lange aanlegsteiger 3 slaapkamers, voor 5 personen, toplocatie aan de hoofdkanaal, Wifi Eigen boot meebrengen of een boot erbij huren? Strand dichtbij.
Bungalows aan het water met aanlegsteiger voor 4 personen Paradijs voor watersportliefhebbers, zeilen, varen, vissen of fietsen. Breng uw eigen boot mee of huur er een.
Luxe vakantiehuis aan het water met aanlegsteiger. Grote tuin met zon- en windbeschutting en aanlegsteiger van 10 meter. 3 slaapkamers en huisdieren toegestaan. Strand in de buurt.
Gezellig luxe vakantiewoning in de duinen. 5 minuten lopen van het Noordzeestrand op Ameland. Luxe apparatuur zoals een zwembad, sauna, open haard, rieten dak en nog veel meer. om te dromen.
Ferienhaus in Medemblik, Ijsselmeer
-23% Korting 04-03-2025 - 07-03-2025
Park Brekkense Wiel waterkant huis
Huis direct aan het water met 12 meter lange steiger 2 tot 3 slaapkamers, huisdieren alleen na overleg mogelijk zoals Breng uw eigen boot of een boot huren op deze? sluit strand
Zeer mooie gezellige en ruime appartementen. Meer informatie over
Duurzaam
Fijn vakantiehuis met motorboot !
Bent U klaar voor een fijne watervakantie? Vakantiehuis, tuin met pricacy, vernieuwde badkamer, toilet en keuke, motorboot inclusief voor onze gasten, een all inclusieve vakantie.
Duurzaam
Bungalow aan het strand van Lemmer aan het IJsselmeer 6 personen, huisdier toegestaan.
Comfortabele vakantiebungalow in een rustig park en dichtbij het strand. Veel privacy, volledig omheind.
Luxe vakantiehuis Villa Sonnenschein
Gezinsvriendelijke luxe vakantiehuis in de badplaats Makkum Park. 2 slaapkamers, 3 x TV, WiFi, een eigen aanlegsteiger, het huis ongeveer 400 meter van de zee, honden gelegen aan het water, willk.
-10% Korting 15-02-2025 - 31-03-2025
Appartement Haus am Wasser ANGLER HAUS
Vrijstaand vakantiehuis met tuin rondom. Strand dichtbij met aanlegsteiger op 1 meter direct bij het huis. Hond toegestaan, strand dichtbij, 3 slaapkamers, max. 6 personen. Paradijs voor watersporters.
"Haus Tureluur" in Lemmer: vakantiehuis met 110 m² woonoppervlakte, 2 kamers, 4 personen. Strand in de buurt. 1 huisdier welkom.
Seulle State is een monumentale luxe villa met gym, jacuzzi,massagestoel,stoomdouche, airhocky en pooltafel . Het ligt bij het Waddengebied en zeer geschikt voor grote groepen.