Vakantieappartementen en huizen in Neuharlingersiel
Appartement Deichtraum 50m naar het strand zee
Begane grond met zuidwest terras; 2x slaapkamers; alle kamers toegankelijk zonder treden, compl Beste rustige ligging direct aan het strand Vakantie vanaf het begin
Het huis Seeblick biedt absolute rust en ontspanning door de afgelegen ligging direct aan de dijk. Er is veel ruimte voor de kinderen om te spelen en te ravotten.
Onze vakantiewoning Ankerplatz ligt direct in de badplaats Neuharlingersiel aan de Noordzeekust. Rustig gelegen in een doodlopende straat, biedt het genoeg ruimte voor maximaal 6 personen genoeg ruimte.
Wij hebben uw vakantiehuis van hoge kwaliteit voor een vriendelijke prijs. Onze goed verzorgde allergievriendelijke vakantiewoning **** (met dakterras van 24 m²)
Noordzee Oase Pethan met Sauna
Comfortabel niet-rokers huis met sauna en 2 aparte appartementen á ca. 60 m² voor max. 8 personen + baby. Onze huurprijs is per appartement en voor 2 volwassenen + hun kinderen < 16 jaar.
Duurzaam
Gezellige 4 sterren (vanaf 2021) vakantiewoning (ca. 45m²). Ideaal voor 2 volwassenen met kind. Op de 1e verdieping van een goed onderhouden huis.
Gezellige 4 sterren (vanaf 2021) vakantiewoning (ca. 45m²). Ideaal voor 2 volwassenen met kind. Op de 1e verdieping van een goed onderhouden huis.
Vakantiehuis - Echt-friesisch.de
Het feelgood vakantiehuis in Neuharlingersiel/Hartwaarts -Nieuw: 11 KW wallbox voor e-car
Zeer duurzaam
Huis bij de vuurtoren vakantiewoningen
Goedemorgen, lieve gasten! Welkom in het huis bij de vuurtoren! Ons huis "Haus am Leuchtturm - Ferienwohnungen" ligt op een toplocatie: ca. 80 meter van de dijk & haven.