Vakantieappartementen en huizen in Renesse
Private cottage voor 2 -3 personen. Tweepersoons slaapkamer. 350m² afgesloten tuinperceel in het rustige en goed onderhouden Little Horizon.
Private vakantiewoning voor 2-6 personen met 3 slaapkamers en 2 terrassen tot 350m² tuin we voltooid in de rustige en gefplegten Park Klein Horizon.
Huis / Chalet Julianahoeve 5 *
Luxe stacaravan / chalet voor max. 5 personen met verwarming op de 5 ***** camping Julianahoeve (uitgereikt door de ADAC) in Renesse, in de vakantieregio Zeeland.
-10% Korting 23-04-2025 - 27-04-2025
Duurzaam
Gezellig vakantiehuis met tuin in strandstijl en grote terrassen. Woning is van vele gemakken voorzien, 2 douches , wasmachine, vaatwasser, oven
Een nieuw Luxus chalet voor 5 Personen. Camping Julianahoeve in Renesse.
Villa Vrijbuiter-Luxe Familie huis!
Gelegen op een unieke locatie in Renesse ligt Villa Vrijbuiter. Op loopafstand van het strand (300meter) en centrum (1300meter) , een luxe 8 persoonvilla met Allure!
Het vrijstaande huis ligt in Renesse in Zeeland op het eiland Schouwen-Duiveland, direct aan de open Noordzee. De afgesloten tuin is 270m groot dus ideaal voor honden.
Bijzonder duurzaam
Mooie vakantie bungalow met beschutte tuin, in de omgeving van Renesse. Bevat ruime keuken en woonkamer, 2 slaapkamers en 2 badkamers. Locatie gelegen nabij supermarkt en strand.
veld 109 - Eureka Park Renesse
Comfortabel ingericht vakantiehuis, niet ver van het grote strand met diverse activiteiten in de directe omgeving. Privé wifi en parkeerplaats bij het chalet.
Het moderne huis is voorzien van alle gemakken en heeft een luxe ingerichte woonkamer met een gezellige houtkachel.
Comfortabel ingericht vakantiehuis, niet ver van het grote strand met diverse activiteiten in de directe omgeving. Privé wifi
Prachtige vrijstaande 5- 6 personen appartement in een rustige familie park, op 10 minuten lopen van het Noordzeestrand. Max. 5 volwassenen en 1 kind. Een middelgrote hond toegestaan.
Dit mooie chalet - Zwaan 1179 ideaal voor max. 4 personen, heeft een oppervlakte van ongeveer 40 vierkante meter. Dit chalet staat in de goed verzorgde camping "Julianahoeve"
-10% Korting 18-04-2025 - 26-04-2025
De woning heeft een gezellige, ruime living met aangrenzende eethoek en volledig uitgeruste, open keuken.
Op loopafstand van duinen, strand en bruisend centrum van Renesse ligt deze zeer smaakvol ingerichte, vrijstaande vakantiewoning. Omheinde tuin en buitenkeuken!
Veld 197 - Eureka Park Renesse
Comfortabel ingericht vakantiehuis, niet ver van het grote strand met diverse activiteiten in de directe omgeving. Privé wifi en parkeerplaats bij het chalet.
Deze nieuw ingerichte, vrijstaande vakantiebungalow is gelegen op het park "Horizon" in Renesse. Zonnige, omheinde tuin met ligbedden. Dicht bij het strand! Digitale TV met Duitse zenders.
Mooie vrijstaande bungalow "Bongerd 6" voor 4 met een omheind, zonnige tuin. Rustige ligging, veel privacy. In de buurt van de prachtige stranden!
Dit prachtige, nieuwe appartement is recent opgeleverd en ligt in de nabijheid van het strand en de Noordzee.
Chalet voor 4 personen, 2 slaapkamers, grote woonkamer met bank en verdere eethoek met 4 gestoffeerde stoelen, douche met WC, volledig uitgeruste keuken, buitenzitplaats, parkeerplaats