Vakantieappartementen en huizen op Tenerife
Finca las Mariposas 2 Dit individuele vakantieappartement met veel ruimte ligt op een omheinde finca van 8000 m² in het groene noordwesten van Tenerife in de gemeente Los Silos
Duurzaam
Mooie vakantie Cottage "Carpe Diem" met uitzicht op de zee in zeer heerlijk idyllische omgeving in het noorden van Tenerife, omringd door natuurschoon en de bergen. 250 Euro / week
Exclusieve villa met een prachtig uitzicht, 100 meter boven de Atlantische Oceaan. 135 vierkante meter bewoonbare oppervlakte., 800m² umfriedeter parkachtige tuin. Misc. Terrassen, ruim 40 m² zwembad, zeer rustig Wohnl.
Villa Jorge **** gastenverblijf
Appartement in excl. Villa met tropische zwembad in de tuin en een prachtig uitzicht op 200 meter boven de zeespiegel Die op zoek naar rust en ontspanning, schat een adembenemend uitzicht op de zee is hier.
AMAZING ECO-SUITES CAVE WITH POOL
Macaronesische Caves Eco Suite is het verhaal van een droom, een manier om te zien en te begrijpen leven en onze relatie in harmonie met de omgeving aan de rand van Anaga.
Bijzonder duurzaam
Cottage voor 4 personen, prachtig uitzicht op zee en thee, privé zwembad, SAT/TV, internet. Vakantie weg van het massatoerisme. We kijken uit naar uw bezoek.
EERSTE VERHURING - Vakantieappartement "TOTALE RUST" in Fasnia, Tenerife, 200m², voor maximaal 8 personen, 4 SLAAPKAMERS. bij meer dan 2 weken + extra personen is er KORTING !!
Zeer duurzaam
Grote vrijstaande en afgelegen luxe villa met groot terras, uitzicht op zee, mediterrane tropische tuin, omringd door grasland. Het hele jaar door verwarmd gemeenschappelijk zwembad.
Tenerife bij Adeje, huis met zeezicht voor maximaal 4 personen, 2 terrassen, gemeenschappelijk zwembad, in een rustige plaats, 800m van het strand
Droom van een vakantiehuis met zwembad, 4 slaapkamers, satelliet-tv, internet, vaatwasser, uitzicht op zee. Vanaf hier heb je een prachtig uitzicht over de zee en het eiland La Gomera.
2 Zimmer Apartment Los Cristianos
Pas gerenoveerd appartement met 1 slaapkamer en een woonkamer met open keuken Groot terras Gratis gebruik van het zwembad, WLAN, Internet TV, parkeerplaats
Droom finca alleen door de zee voor 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, grote tuin, SAT / TV, Wifi .. Experience. Uw vakantie op het zonnige eiland Tenerife
Finca Los Dragos in Playa San Juan
Prachtig gelegen boven Playa San Jan ligt het vakantiehuis Los Dragos met verwarmd zwembad, zeezicht, SAT/TV, internet, Vaatwasser, 1 slaapkamer, 1 badkamer, keuken
Rustige luxe appartementen met een prachtig uitzicht op zee, SAT / TV, verwarmd gemeenschappelijk zwembad, vaatwasser, verzorgde tuin, buitendouche. Welkom op de vakantie.
Appartement op de boulevard van Playa San Juan voor 4 personen, SAT / TV, Internet, Uitzicht op zee. Alles kan te voet worden bereikt. Wij heten u welkom in Tenerife.
Tenerife Villa Residence Golf Master
Huis aan de golfbaan Adeje met zwembad voor 4 personen, zwembad, internet, SAT / TV. Ervaar uw individuele vakantie in Tenerife.
Penthouse Vista Palm Mar Tenerife
Luxueuze vakantiewoning voor maximaal 6 personen in een rustige woonwijk in het zuiden van Tenerife. Fantastisch zeezicht vanaf balkon en dakterras.
Dit mooie landhuis in het noorden met zwembad voor 4 personen met een grote tuin. Ervaar uw individuele vakantie aan zee, een vakantie die niet snel vergeten worden.
House Salina dicht bij de zee, 3 slaapkamers, 2 badkamers, SAT / TV, internet, vaatwasser. Ervaar hun individuele vakantie op het zonnige eiland Tenerife.