146 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Denia & omgeving
Comfortabel vakantiehuis met privé zwembad, zeezicht, mooie tuin, A/C, glasvezel internet, 2 slaapkamers, 2 badkamers, tot 4 personen
Dit vrijstaande vakantiehuis voor privégebruik ligt op een prachtige panoramische locatie aan de rand van het natuurreservaat in Denia, met een eigen zwembad en een indrukwekkend uitzicht op de zee.
Vakantiehuis La Casita Bonita in Els Poblets, Costa Blanca, 100m², 3 kamers, max. 5 personen, max. 2 honden, grote tuin, gemeenschappelijk zwembad, op loopafstand van de zee.
Een echte feel-good house! Vrijstaande, ruime, moderne vakantiehuis met privé zwembad voor 4-6 personen. Naast het hoofdgebouw, kan het appartement kiezen. geboekt worden.
Mooie villa met privézwembad in Els Poblets bij Denia. 3 slaapk., twee doucheruimtes, gascentrale verwarming, zonne-energiesysteem, airconditioning. Strand ca. 900m, dorp, rest., winkels, ca. 500m.
Grote villa in perfecte staat met groot terras en uitzicht op zee
Duurzaam
Denia 2km Luxe villa 100m van de zee
Villa met 4 slaapkamers, 4 badkamers, een dakterras met een verwarmd zwembad , grote tuin, een sauna, een whirlpool, airconditioning, centrale verwarming, BBQ, WiFi
-5% Korting 30-03-2025 - 31-03-2025
Stijlvolle Finca Julia 1000sqm tuin
In de Finca Julia ligt in het idyllische en zeer comfortabel. Enkele van de voorzieningen in uw eigen huis! Het huis heeft een hoge apparatuur met bijna alle extra
-10% Korting 01-04-2025 - 31-05-2025
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Denia
Luxueus, vrijstaand, gerenoveerd in 2022, super zeezicht, strand 3500m, Denia 1200m, 3 slaapkamers, 2 badkamers, privé zwembad, toegang kindveilig afsluitbaar, 3xairconditioning, 3xSAT TV,WLAN
-10% Korting 04-04-2025 - 11-04-2025
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Deluxe Villa Marta in Denia. Vrijstaande villa in Las Rotas met prachtig uitzicht op zee, 110m² en 1000m² perceel, 2 slaapkamers, 2 badkamers, privézwembad, strand op 900m.
Duurzaam
het ronde huis, extravagant, gezinsvriendelijk en prachtig gelegen, hoog boven het Orbatal met uitzicht op de bergen en de
Zeer duurzaam
Accommodatie Vakantie op de boerderij Els Poblets
Zeer rustig gelegen, liefdevol ingerichte villa voor 4 personen (niet-rokers) met groot zwembad en mediterrane steentuin, slechts ongeveer 300 meter van de zee verwijderd.
-30% Korting 01-05-2025 - 21-06-2025
Luxe villa met tennisbaan Ralf
De Villa Ralf is een vakantieparadijs met privé zwembad, tennisbaan, speeltuin, wellness en 3700 vierkante tuin, de villa bieden een gevarieerd programma voor jong en oud
-10% Korting 10-05-2025 - 16-05-2025
1 Een panorama - Hoogte in Denia * Topuitrusting * 50 m² privézwembad
Duurzaam
Afgelegen villa in een rustige, centrale locatie met privé-zwembad voor maximaal 6 personen met uitzicht op zee, airconditioning en vele extra's. Last minute aanbiedingen voor 2016 op aanvraag !!
Dit smaakvol ingerichte villa met privé zwembad gelegen in een mooie, rustige woonwijk in Els Poblets, bij Denia. Het is slechts een korte wandeling van ongeveer 400 meter van het strand.
-10% Korting 01-04-2025 - 25-04-2025
Welkom op onze vakantie Townhouse in Spanje in Denia-Las Marinas!
Vakantiehuis met privé zwembad - het zwembad is afgeschermd van nieuwsgierige ogen, zodat u zich hier vrij kunt bewegen en een informele vakantie kunt doorbrengen ...
House Deluxe Villa Santa Maria
Luxe vrijstaande, 2014 gerenoveerd, strand 1200m, 1500m Denia Neem een kijkje op onze website, hebben we 3 andere vakantiehuizen in Denia.
-5% Korting 21-06-2025 - 12-07-2025
Zeer duurzaam
mooie finca met bijzonder groot privé zwembad op een drieduizend m² groot, niet zichtbaar privéterrein - Hier kunt u zich vrij en op uw gemak bewegen...