100 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Rennsteig
Appartements im Filmtheater Oberhof
Gezellige appartementen van 50m² voor 2 personen in Oberhof, ideaal voor bezoekers van de Rennsteig.
Duurzaam
We willen u graag een fijne vakantie bezorgen. Prijs voor 2 personen is 50 € en huisdieren afhankelijk van de grootte max. 3€, evenals kosten voor de toeristenbelasting. Familie. Wil
Wij heten u van harte welkom in ons vakantiehuis Rustzoekers en natuurliefhebbers vinden hier een gezellig vakantieverblijf - met plezier ook met uw huisdier.
Vrijstaand vakantiehuis op zeer rustige locatie aan de rand van het bos met omheind terrein
Zeer duurzaam
Klein huisje voor optimaal 2, max. 4 pers. Voor 3 & 4 steile trap Roken graag buiten Kleine keuken & douche/WC Hond mogelijk 1 ander appartement met "fewolessingpark" googlen
Duurzaam
Vakantiehuis met meer voor het huis in het Thüringer Woud, 3 slaapkamers met 8 bedden, rust en natuur zijn hier eindeloos, sauna, huisdieren zijn welkom.
-25% Korting 21-02-2025 - 01-03-2025
2 vakantiehuizen direct aan de Rennsteig en de Bergsee Ebertswiese
Houten huis voor 2-4 personen, de gezellige berghut lijkt op een alpenhut, hier breng je een duurzame vakantie door midden in de natuur
Zeer duurzaam
Dit vakantiehuis ligt in het mooie Gehlberg, een kleine gemeenschap in het hart van het Thüringer Woud.
Duurzaam
Vakantiewoning Inselsbergblick
Comfortabel ingericht appartement / bosrandlocatie voor maximaal 3 personen + kind Aparte ingang en dus ook geschikt voor ouderen Volledig ingerichte keuken, tweepersoonsbed
Haus Waldberg in Unterschonau: vakantiehuis met 220m² woonruimte, 5 slaapkamers, 2 badkamers, max. 10 personen en 2 baby's.
Vakantiehuis aan de Rennsteig/Sauna/WLAN
Vakantiehuis direct aan de Rennsteig
Vakantiehuis Beerberg Thüringerwoud
Ideaal voor een vakantie met z'n tweeën met hond. Modern ingerichte vakantiebungalow. Mooi gelegen in het landschap. Woonkamer, slaapkamer, keuken, bad/douche, terras, tuin met vat-sauna.
Vakantiewoning Eisenach Beneden
Gezellige vakantiewoning in het centrum van Eisenach. Buitenzwembad, sauna en binnenzwembad liggen op 5 minuten loopafstand.
Zeer duurzaam
Vrijstaand vakantiehuis Het vakantiehuis "Axel" werd in december 2019 geclassificeerd door de Duitse Vereniging voor Toerisme en kreeg 3 sterren voor zijn uitstekende faciliteiten.
Duurzaam
Vakantiewoning Engel/Sauna/W-Lan
Appartement voor 8 p. in Thür. Wald (2 extra bedden mogelijk)120 m² grote en gezellige vakantiewoning op 2 niveaus met 4 slaapkamers.
Uitzicht op de Inselsberg in het Thüringer Woud
Volledig ingerichte vakantiewoning voor 2-7 personen bij de Inselsberg met 110 m² woonoppervlak in een schilderachtige omgeving omgeven door bergen (Großer Inselsberg).
Vakantiehuis Froschkönig am Otterbach
Het vakantiehuis ligt aan het einde van het dorp Langenhain, niet ver van de weg, omgeven door weiden en bossen, ca. 1,5 km van het Kneipp-kuuroord Bad Tabarz, Rennsteig , Großer Inselsberg 5 km
Gezellige vakantiewoning in het centrum van Eisenach. Buitenzwembad, sauna en binnenzwembad liggen op 5min loopafstand. Het centrum ligt op 20 minuten lopen.
Zeer duurzaam
Gezellig vakantiehuis voor 35 personen op de Rennsteig. 10 appartementen: elk 2 slaapkamers, woonkamer met kitchenette, gratis WLAN, met buitenruimte & kleine speeltuin.
Appartement voor 6 personen , sauna , vakantie met huisdier, open haard, parkeerplaats, 2 slaapkamers, voor wandelen en fietsen op de Rennsteig bij Oberhof,Suhl,Schmiedefeld
-10% Korting 08-02-2025 - 02-03-2025
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in het Thüringer Woud
Bezoek ons in het Thüringer Woud in onze vakantiewoning. Tot 5 vakantiegangers vinden hier ruimte op 64 m², met balkon, sauna, barbecueplaats
Ferienhaus Nr. 6, Pohle-Schellenberg
Vakantiehuis nr. 6 in Friedrichroda-Finsterbergen, 75m², 3 kamers, voor 6 personen.
Duurzaam
Vakantiewoning "Rennsteigblick" begane grond
Welkom in onze gezellig ingerichte vakantiewoning aan de rand van het bos met een prachtig panoramisch uitzicht op de omliggende bergen en de beroemde Rennsteig!