Vakantieappartementen en huizen in Brouwershaven
Octalet Herckenstein 27 Den Osse
Vakantiewoning met 2 verdiepingen en leuke omheinde tuin in het rustige vakantiepark Port Greve Den Osse. Geniet van Zon Zee & Strand in een prachtige omgeving.
Een comfortabel en sfeervol vakantiehuis aan het Grevelingenmeer en gerenoveerd in januari 2018. Nieuwe keuken en badkamer. Private tuin en een privé parkeerplaats.
Vrijstaand huis voor 4 personen met sauna, WiFi, omheinde tuin, 300m van het Grevelingenmeer.
Op het zuiden met panoramisch uitzicht
4 P. vakantiehuis Landal Park Port Greve, Grevelingermeer
VillaGrevelingen.nl/de (22 personen)
Overvloed aan de zee! Tot 22 personen. Open voor iedereen en zeer geschikt voor mensen met een handicap. Het hele jaar door van harte welkom!
Modern House (max. 6 pers.) In het park Landal Port Greve. Maritieme inrichting, nieuwe badkamer en toilet, nieuwe boxsprings, zeer grote tuin, wasmachine / droger, etc.
Deze moderne vrijstaande villa met sauna, en de nieuwe badkamer bevindt zich in het park Port Greve, is geschikt voor 6 personen. Meubels en bedden zijn afkomstig uit 2015. Tuin 842 m² aan het water!
Vijf persoonsbungalow Ostrea 11
Ostrea no 11 ; hal, badkamer met toilet, woonkamer 32 m2 met open pui naar terras en tuin met veel privacy Boven 2 slaapkamers met balkon. Berging met wasmachine en parkeerplaats
Duurzaam
Gezellig vakantiehuis bij Brouwershaven: Vakantiehuis met 60m² woonoppervlakte, 3 kamers, plaats voor 5 personen.
Brouwershaven Huis Herckenstein 124
Mooi vakantiehuis voor 4 personen aan de Grevelingenzee / Zeeland / Nederland
Duurzaam
Vakantiehuis aan zee Gezellig vakantiehuis voor 4 personen vlakbij het strand met wifi/internet inclusief.