Vakantieappartementen en huizen in Grafschaft Bentheim
Villa Kunterbunt (Privé Sauna)
De villa heeft 4 slaapkamers, 3 badkamers, sauna, whirlpool en gratis WiFi. Alles is ook beschikbaar voor onze jongere gasten.
Stijlvol 5-sterren Ackerbürgerhaus (DTV) met hotelcomfort, ook ideaal voor korte vakanties en gezinnen. Boekbaar vanaf twee nachten. Korting vanaf 5 nachten.
1 - 5 personen Huisdieren welkom Grote, prachtig ingegroeide tuin Terras op het zuiden en westen 3 slaapkamers, 1 badkamer met douche en WC, 1 aparte WC
Duurzaam
Vrijstaand vakantiehuis met 2 parkeerplaatsen en grote omheinde tuin
-12% Korting 09-02-2025 - 31-05-2025
Zeer duurzaam
Luxe vrijstaande villa voor 9 personen op Ferienresort Bad Bentheim met privé sauna
Accommodaties in de buurt van Grafschaft Bentheim
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Ferienhaus Am Wacholderbusch 5
Vakantiehuis Am Wacholderbusch vijf bij Haddorfer See, Münsterland, biedt ruimte aan 2 personen en hond op 62m².
Vakantiewoning met sauna op het platteland
Villa aan de Mühlenbach-FW-Nostalgie
De vakantiewoning "Nostalgie" is een rookvrij domicilie aan de rand van het bos, honden toegestaan.Er zijn geen annuleringskosten.Geen vooruitbetaling of aanbetaling!
Bijzonder duurzaam
Villa aan de Mühlenbach-FW-Romantik
De vakantiewoning "Romantik" is een niet-roken woning aan de rand van het bos, honden zijn toegestaan Geen aanbetaling of voorschot!
Bijzonder duurzaam
Vakantieappartement Wiemann direct in Ahaus, Münsterland: 70m², 4 personen, 2 kamers.
Zeer duurzaam
Dit gezellige appartement met een aparte ingang bevindt zich op de begane grond van een bijgebouw op onze voormalige boerderij in Lingen Biene, vlakbij het stuwmeer in Geeste.
Vakantiewoningen in het Münsterland, aan de rand van de Baumberge, ideaal voor zakenreizigers en installateurs die door het westelijke Münsterland trekken.
Duurzaam
Charmant vakantiehuis direct aan het meer! Verheug u op een ontspannende vakantie in een traditioneel huisje met moderne faciliteiten in het prachtige Emsland.
Vakantiehuis voor 4 personen direct aan het meer
Vakantiehuis Nordlicht+Sauna **** DTV
Het vakantiehuis Nordlicht is een zeer smaakvol ingerichte, ca. 75 m² grote gelijkvloerse bungalow, met twee slaapkamers voor maximaal vier personen.
Vakantiehuis voor 4 personen direct aan het meer
Emslandruh met zwembad ****gem. DTv
nieuwbouw vakantiehuis voor maximaal 4 personen met zwembad, gebouwd in 2017.
Moderne nieuwbouw (100m²) voor 5 personen, idyllisch gelegen, vlakbij de Speichersee (op ca. 300 m afstand). Ruime badkamer en gastentoilet zijn beschikbaar.
Moderne nieuwbouw 1 - 7 personen vanaf 75,00 € Honden zijn welkom op een omheind terrein! Rookvrij huis. Barrièrevrij. Pure idylle voor natuurliefhebbers.