Vakantieappartementen en huizen in Zwabisch Alb
Het vakantie appartement Bauchert-Burget in Schwäbisch Gmünd biedt ruimte aan 4 personen op 115m² met 2 kamers.
Ons architectenhuis van 150 vierkante meter ligt midden op de jeneverbesheide met een uniek uitzicht op het grote Lauterdal.
Duurzaam
Vakantiehuis Hayingen met WLAN u Sky
zeer mooie romantische idyllisch gelegen blokhut voor 4 personen, 45 m², woonkamer met open haard, volledig ingerichte keuken, terras, vakantie met hond, Sky,WLAN gratis
Rustig gelegen vakantiehuis, ideaal uitgangspunt voor wandel- en fietstochten, klimmen en kanoën, Bezoek aan kastelen, paleizen, de Bodensee is binnen handbereik.
Het vakantieappartement Bauchert is gelegen op de bovenste verdieping van een tweegezinswoning in Straßdorf, een deelgemeente van Schwäbisch Gmünd, ongeveer 3 km van het centrum van Schwäbisch Gmünd.
RT01 Ferienwohnung mit Balkon in Lichtenstein
RT01 Vakantiewoning in Lichtenstein, 98m², 3 kamers, max. 7 personen, met balkon.
Ferienhaus im Ferienpark Lauterdörfle
Vakantiehuis in het vakantiepark Lauterdörfle in Hayingen, 65 m², 3 kamers, voor 6 personen.
Vakantiehuis hotel Zur grünen Oase
Paasvakantie 2021 nog gedeeltelijk beschikbaar Blokhuis Romantik, vakantiehuizen met open haard, vrijstaand met tuin, sauna en barbecue kota in het natuurgebied bij het Rottal, bergen en meren van de Alb,
Bijzonder duurzaam
ES06 Maisonettewohnung mit Garten
Maisonette appartement ES06 in Dettingen unter Teck: 120m², ruimte voor 5 personen, 3 kamers, tuin.
Liefdevol en comfortabel ingerichte vakantiewoning voor maximaal 4 personen. Gerenoveerd in 2020, rustig gelegen aan de voet van de Schwäbische Alb, op slechts enkele minuten van de outletstad Metzingen.
Vakantiehuis in de biosfeerregio Schwäbische Alb
Geniet van ontspannende, rustgevende dagen in een landelijke omgeving. Vakantieappartement in Durlangen biedt ruimte voor 4 personen, 70m² woonoppervlak.
Gezellig vakantiehuis in het biosfeergebied van de Schwäbische Alb Ook voor weekendbezoekers
Ferienhaus Hotel z.grünen Oase
Een groot vakantiehuis tot 10 pers met open haard in het natuurpark van de Schwäbische Alb, Grote vakantiehuizen Familievakantiehuizen, blokhut met open haard in het vakantienatuurpark Nieuw: 3 televisies