Vakantieappartementen en huizen in Serooskerke
Ben je op zoek naar een vakantiehuis in Zeeland bij Domburg, Vrouwenpolder, Oostkapelle, Middelburg of Veere ?
Duurzaam
Accommodaties in de buurt van Serooskerke
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiehuis Hof Veldzicht in Vrouwenpolder, Zeeland, 86m² voor 5 personen, 2 kamers.
Gezellig Zeeuws chaletje in kindvriendelijk park in Oostkapelle (nabij Domburg) voor maximaal 4 personen.
-5% Korting 13-03-2025 - 31-03-2025
Vakantiehuis Grijpskerkseweg 3 Vord
Bos, strand, rust, grote tuin, pony, konijnen, schapen. Een paar woorden die ons vakantiehuis beschrijven. Hier is het plezier voor jong en oud.
Vakantiehuis Grijpskerkseweg 3
Bos, strand, rust, grote tuin, pony, konijnen, schapen. Een paar woorden die ons vakantiehuis beschrijven. Hier is het plezier voor jong en oud.
Driekamer appartement is regisseren voor 4 personen, 2000 m van
Nieuw sinds 2012: luxe appartementen / tuin / parkeerplaats
Duurzaam
De woning Duinweg 2 wordt pas in 2018 gerenoveerd en is gelegen in het centrum van Oostkapelle nabij het strand en winkels. Met een mooi terras.
Rustig gelegen vrijstaande bungalow aan doodlopende weg. Voorzien van open haard en met een grote omheinde tuin en terras op het zuiden.
Eengezinswoning 2-12 GASTEN Afgesloten bos, zee en duinen met een grote tuin en een zonneterras ER. 5 slaapkamers, TV in de woonkamer en keuken.
6-pers vakantiehuis onder aan de duinen in Vrouwenpolder, 100m(!) van het strand op 1200m2 grond. Vlakbij Domburg & Veere. Gratis WiFi parking & fietsen voor 4 pers. Honden welkom!
Vakantiehuis See-House bij het Seehotel
Zeehuis voor 6 pers. met 3 slaapkamers. 1 km van het strand. Tussen de weide en het natuurlijke wandelgebied.
Ons vakantiehuis in Oostkapelle is ideaal voor gezinnen die van het strand en de zee houden. Het prachtige zandstrand ligt op slechts ongeveer 500 meter afstand achter de duinen.