93 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met zwembad op Corsica
Villa Dona Lisa in Porto Vecchio: 170 m², 3 slaapkamers, voor 6 personen, verwarmd privézwembad op 5 minuten van de stranden.
Leuk en charmant appartement PALMIER voor 2 personen in het fantastische uitzicht op zee Laat Urlaubsträume uitkomen. Het terras met barbecue en tuin zonder inzicht, volledig prive
Op 700 meter van de zee in een natuurlijke omgeving, vindt u het kleine gebied van de 'Casa Lama Donna' te ontdekken. charmante stenen huis in een bebost en omheind 5000 m2.
Het charmante appartement biedt een prachtig uitzicht op zee en het strand van Bodri.
Prive villa met eigen toegang rivier, voor wie op zoek is naar iets speciaals en recreatie. Goed onderhouden en comfortabel ingericht met prachtige tuin.
Duurzaam
De gezellige en compleet ingerichte villa, 6 personen, gelegen in een rustige locatie op een privé-ruimte van 1500 m2 met een fantastisch uitzicht op de zee, het strand en de bergen.
Sorbier met een prachtig uitzicht op zee
Apartment "SORBIER" voor 2 personen Gelijkvloers is dit charmante, idividuell gemeubileerd appartement, gescheiden van het hoofdgebouw door middel van een boog met een aparte ingang
Royaal vakantiehuis in mediterrane stijl voor 6 personen met zwembad. Slechts 2 km van Palombaggia, een van de mooiste stranden van Corsica. 20 minuten naar Porto-Vecchio, 35 minuten naar Bonifacio.
Zeer duurzaam
Huis in San Damiano in Algajola
House is gelegen aan de rotsachtige kust met toegang tot de zee in een kalme zee en een eigen zwembad en 2 minuten met de auto naar het strand, 5 slaapkamers, keuken, 2 badkamers, apart toilet, WiFi
ARENA BIANCA - ISULA BELLA verhuur
Uitzonderlijk uitzicht op de zee en de corsicaanse kaap. verwarmd zwembad. gratis wifi
Charmant terrasappartement met 1 slaapkamer en zeezicht, zonder inkijk, in een grote, rustige, bloemrijke tuin. wifi, parking, alle diensten inbegrepen
Mooi huis met een groot terrein en prive zwembad in Lumio, Corsica.
Villa Lisa in Porto Vecchio op Corsica, 115m², maximale capaciteit van 4 personen, 2 slaapkamers.
Zeer duurzaam
Mini villa - Cadre exceptionnel
Mini villa voor vakanties in SARRA DI FARRU, 34m², voor maximaal 4 personen, 1 slaapkamer.
Résidence Alba-Marina Mini-Villa F2
Mini-villa F2 Alba-Marina in Sainte Lucie de Porto Vecchio, Corsica: 30m², max 3 slaapplaatsen
Luxueus Huis (270 m²), een veel karakter, van de oude stenen, verwarmd zwembad, buurt van Calvi
-13% Korting 19-04-2025 - 26-04-2025
Parterre: (keuken(gedeeld met andere gasten)(bar, koffiezetapparaat, Citruspers), woon/eetkamer(gedeeld met andere gasten)(eettafel, open haard, zithoek))
Kitchenette(fornuis(keramisch), combimagnetron, afwasmachine, koelkast), woon/slaapkamer(2-pers. onderschuifbed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, toilet)