9 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met zwembad in Le Plan de la Tour
Parterre: (keuken(fornuis(4 kookplaten, keramisch), koffiezetapparaat(cups), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, verwarming(elektrisch))
Parterre: (woonkamer(TV(smart TV), eettafel, open haard, zithoek, DVD-speler), keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten, elektrisch)
Parterre: (keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(5 kookplaten, keramisch), koffiezetapparaat(cups)
Parterre: (hal(verwarming(elektrisch)), keuken(fornuis(4 kookplaten, keramisch), koffiezetapparaat(cups)
Parterre: (open keuken(kookplaat(4 kookplaten), waterkoker, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat(cups), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, airconditioning)
Accommodaties in de buurt van Le Plan de la Tour
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Mooi en comfortabel vakantiehuis (voor 6 personen) met zwembad en adembenemend uitzicht over de vallei - in het achterland van Saint-Tropez en de stranden van de Franse Rivièra.
Vakantie huisje in Grimaud in de Golf van St. Tropez
Exclusieve vakantiewoning op de golfbaan van Sainte Maxime met fantastisch zeezicht op de baai van Saint-Tropez
Villa met zeezicht voor gezinnen in de buurt van het strand met zwembad
Voor de wijngaarden, in het hart van de Golf van Saint Tropez, op 5 minuten van het strand, villa met 4 slaapkamers en 4 badkamers in een gerenoveerde bastide, met privé zwembad.
panoramisch uitzicht op zee, zwembad, kwaliteit villa, dicht bij de beroemde stranden, bosrijke gronden, gemakkelijke toegang tot het centrum en de stranden, rustige omgeving, airc
TOP locatie, mooi complex, rustig, gezellig, gunstig gelegen, alles wat je nodig hebt voor een geweldige vakantie
Golf de Saint Tropez Stunning Villa
Prachtige villa in Grimaud, Côte d'Azur, met 210m², 5 kamers, slaapplaats voor 10, nabij Golf de Saint Tropez.
Appartement met betoverend uitzicht op zee in Les Issambres, Côte d'Azur aan de legendarische kust met dromerige stranden.
Vakantiehuis in Les Issambres zeer rustig, in de buurt van St Tropez met prive zwembad en tuin, op slechts 500 meter van het strand en de Spar supermarkt. Kind en hond vriendelijk.
-10% Korting 01-03-2025 - 12-04-2025
Duurzaam
Maison vakantiewoning - op 200 meter van het mooie zandstrand met Pine, Bar & Restaurant. Rustige ligging, parkeren direct naast het huis, met een eigen tuin / terras
Villa Paradies, nur 2 km vom Meer
Villa met zeezicht en privé zoutwaterzwembad, op slechts 2 km van het strand
-5% Korting 26-04-2025 - 17-05-2025