1 Vakantiewoning of vakantiehuis voor uw vakantie met zwembad in Vejer de la Frontera
Een huis met 2 slaapkamers en privézwembad, geschikt voor 2-6 personen. 500 m van het strand van El Palmar; slechts een paar minuten verder naar bars, winkels en restaurants.
Accommodaties in de buurt van Vejer de la Frontera
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Luxe vakantie villa met zwembad en prachtig uitzicht!
voor 3-4 personen met groot terras en gebruik van het zwembad
Strandhuis met gemeenschappelijk zwembad
Het huis is voorzien van alle comfort, op 400 m van het kilometerslange zandstrand van de Atlantische Oceaan, in een vakantiecomplex dat is ontworpen als een klein wit dorp.
Duurzaam
Prachtige villa een paar minuten lopen van het strand, met prive zwembad en prachtige tropische tuin.
Solmayor - das Haus an der Bucht
Eckreihenhaus met veel ruimte, op het zuiden op slechts 100 m van de baai en een klein strand. Dit huis biedt rust, een mooi uitzicht, op een toplocatie. Overwinteraars met hond welkom.
-5% Korting 08-11-2025 - 17-12-2025
Rijtjeshuis met kleine tuin, veel zonnige terrassen op het zuiden, direct aan het strand, gemeenschappelijk zwembad rustige locatie Ook voor langdurig verblijf Centrale verwarming en airconditioning
Villa Pinar Roche met prive zwembad en tuin
Grote villa, Urbanisatie Roche, 500 m. Vanaf het strand, prive zwembad, Wifi.
Parterre: (woonkamer(TV(flatscreen, smart TV), eettafel, open haard, zithoek, DVD-speler, stereo-installatie, airconditioning), woonkeuken(eettafel(6 personen)
Parterre: (keuken(kookplaat, magnetron, afwasmachine, koelkast, wasmachine), woon/slaapkamer(TV, eettafel, zithoek), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed)
Parterre: (keuken(waterkoker, fornuis(4 kookplaten, keramisch), koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie)