62 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie aan het meer in het noordelijk Zwarte Woud
Waar het Zwarte Woud op zijn mooist is. Drie 4**** vakantiewoningen en één met 3 *** toegekend. Vakantie in vakantiehuis Erika = wandelen, skiën, rust en pure ontspanning.
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Feldberg / Falkau
Fantastisch vakantiehuis in Feldberg-Falkau ❤️ VRIJSTAAND HUIS VOOR ALLEENGEBRUIK INCL. GRANNY BIJLAGE. HET TERREIN IS VOLLEDIG OMHEIND.
4 sterren, 70m² vakantiewoning, direct aan het bos,
Pure natuur in het Hochschwarzwald. Onze vakantiewoning bevindt zich op de begane grond van ons vrijstaande huis. Het heeft een aparte toegang en een terras met ligweide en speeltuin.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis met terras op een rustige en mooie locatie op het zuiden, midden in het Zwarte Woud.
Vakantie in een vrijstaand huis in het Zwarte Woud direct aan de idyllische beek.
Duurzaam
Vakantiewoning Zwarte Woud Nest
comfortabele vakantiewoning voor maximaal 4 personen op de Feldberg direct in het ski- en wandelgebied
Teufelsschwäzli, appartement in Lenzkirch, Zwarte Woud, 60m², 2 kamers, voor 4 personen.
Gezellig vakantiehuis aan de Mattenweg in Hinterzarten, 65m², 2 kamers, voor 4 personen.
Bijzonder duurzaam
Parterre: (woonkamer(1-pers. slaapbank, 2-pers. bed, TV, eettafel, open haard, kachel, DVD-speler, radio, CD-speler, kinderstoel))