38 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor je citytrip in de oostelijke Costa del Sol
Traumvilla Mara, nabij Málaga, met 211m² verdeeld over twee verdiepingen, zeezicht, goed onderhouden perceel en privézwembad biedt optimaal comfort voor maximaal 9 gasten.
La Golondrina met privé zwembad, terras bij het zwembad en uitzicht op zee, heeft een zeer mooie lichte woonkamer met glazen veranda, twee slaapkamers, een badkamer en een mooie moderne keuken
Vakantieappartement La Casita in Torrox Costa, zuidelijk gelegen, balkon, uitzicht op de tuin, 1-2 personen, slechts 3 minuten lopen naar het strand.
La Gaviota met privé zwembad en uitzicht op zee, heeft een woonkamer en een glazen veranda met uitzicht op de zee, twee slaapkamers, een badkamer en een grote keuken
stijlvolle vakantiewoning Mar Alegre eerste lijn strand, uitzicht op zee, in Torrox Costa, Costa del Sol voor 4 personen.
Het huisje is geschikt voor 6 personen en het zwembad ligt in de bergen van de Axarquia een uur van de luchthaven van Malaga. De woning is rustig en afgelegen.
Het appartement La Perla in Nerja met panoramisch Beach Front is een parel in de rustige gemeenschap van San Juan de Capistrano.
Romantisch, ruim vakantiehuis met een fantastisch uitzicht op zee. Gezellig van 2 tot 8 personen.
Wij bieden aantrekkelijke appartementen, op slechts 80 meter van het strand in de urbanisatie Nerja Medina, in een omgeving vol met tropische vegetatie un
Liefdevol ingerichte vakantiewoning met zeezicht, voor 2-4 personen, voor 2-4 personen, slechts een paar minuten naar het strand, gemeenschappelijk zwembad
heel mooi liefdevol ingerichte huis met prive zwembad en uitzicht op zee
Mooie ruime villa op een fantastische locatie met tuin, zwembad en een panoramisch uitzicht op de bergen en de baai van Torre del Mar
Een licht gevulde modern luxe appartement in een warme zuid-westen met een fantastisch uitzicht op de zee en de western-union deel Torre del maart Geschikt voor 2-3 personen.
Luxe Villa in droomlocatie met een onvergetelijk uitzicht op zee Villa, 3 slaapkamers, 2 badkamers, droomlocatie
Bijzonder duurzaam
Aantrekkelijke appartementen met zeezicht in een residentie Stella Maris op het strand met een tropische tuin en een zwembad. 4 appartementen beschikbaar.
Casa al Andalus is gelegen op een heuvel in absolute zin Rustpositie aan het einde van een aanvoerweg. Prachtig uitzicht op de baai van Torre del Mar naar Torremolinos
Casa Mariëtte: vakantiehuis in Caleta de Velez, Costa del Sol, 90m2, 1 kamer, max. 4 personen.
Zeer duurzaam