9 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor je citytrip in Egmond aan den Hoef
Huis met 3 slaapkamer geschikt voor 5 personen. Ruime afgesloten tuin met een uniek buitenverblijf, een hond is welkom. Twee gratis damesfietsen beschikbaar.
Duurzaam
Prachtige luxe vakantievilla met sauna omringd door het Noordhollands Duinreservaat, nabij strand en zee.
Kustlijn Vakantiewoning (echt een droomhuis) in Egmond ligt in een kleinschalig woonpark, geschikt voor 6 personen en een baby. 3 slaapkamers, ideaal voor een gezinsvakantie.
Duurzaam
Prachtig luxe vakantievilla met sauna omringd door duinreservaat nabij strand en zee!
De villa "Duinroos" bevindt zich in het prachtige kleine luxe recreatiepark "Duinpark Egmond". Een ontspannende plek voor uw vakantie, het hele jaar door.
Volledig modern ingericht stenen zomerhuis met Centrale verwarming, bestaande uit Entree, Badkamer, een Slaapkamer, Woonkamer met keuken en een eigen terras met tuinmeubilair.
-10% Korting 04-01-2025 - 06-06-2025
Vakantieappartement "Villa Happy Days" in Egmond aan den Hoef, Noord-Holland, 87m², 3 kamers, 6 personen.
jonge gezinnen app. , 2 slaapkamers: 1ste slaapkamer: kinderledikant en los 1 pers. bed / 2de slaapkamer met een 2pers. bed. inloopdouche, uitzichtbalkon met zitje, eigenopgang.
Bijzonder duurzaam
De kippenschool, julianaweg 7A
Ons zomerhuis is gelegen achter onze woning ,met een eigen entree en eigen patio. U kunt gratis parkeren in de omgeving. Het strand van Egmond aan zee, is op ongeveer 1.5 km .
Accommodaties in de buurt van Egmond aan den Hoef
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiewoning Eijlander Egmond
Vrijstaande vakantiewoning op grens van Egmond aan Zee. Strand op 1500m. Eigen parkeerterrein. max 4 personen. Tussen de bollenvelden, bos en duin!
Zeer duurzaam
Appartement 2-4 personen, zeer rustig gelegen aan de rand van Egmond
Luxe villa in Egmond aan zee, met 120 m² woonoppervlak, 4 slaapkamers en capaciteit voor 8 personen. Privacy en rust in deze mooie vakantievilla, boek nu jouw verblijf
Modern ingericht appartement op de begane grond met een ruime tuin. Van alle gemakken voorzien. Geschikt voor 2 personen en eventueel een hond.
Gezellige studio | Strand 16 |
Prachtige moderne studio vlakbij mooie centrum van Egmond aan Zee. Heerlijk om te verblijven en van het strand & mooie duinen te genieten.
Ontspan en kom tot rust in deze vredige, stijlvolle ruimte. Rustige Ligging compleet gerenoveerd in 2023. Dicht bij het Centrum strand en de duinen.
Duurzaam
Tijdens je verblijf in deze ruime, rustgevende accommodatie vergeet je al je zorgen.
Duurzaam
Het appartement "Het Wijkgebouw" is het voormalige consultatiebureau van de oude gemeente Egmond aan Zee wat verbouwd is tot een prachtig ruim appartement.
Een schitterend appartement met een prachtig uitzicht over boulevard, strand en zee.
Zomerhuis Zwaan (1) Egmond aan Zee
Zomerhuis Zwaan (1) in Egmond aan Zee, vlakbij zee / strand en het Noordhollands Duinreservaat. Bestaande uit entree met douche en Toilet, keuken, woonkamer en 2 slaapkamers.
-10% Korting 04-01-2025 - 31-10-2025