26 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor je citytrip in Languedoc-Roussillon
Dicht bij het strand huis met gemeenschappelijk zwembad
Mas de la Rivoire, 4 appartementen + 5 DZ
De Mas de la Rivoire biedt 4 comfortabele appartementen voor 2 tot 7 personen en 5 charmante tweepersoonskamers.
Nieuw, gezellig vakantieappartement in het centrum van Narbonne Plage, op 300 m van het strand. 300 dagen zon per jaar
Spacious holiday house with private pool, garden, sea view, South of France. Only 20 min to the sandy beaches of Argeles, rocky coast and high mountains: ideal for sports, relaxing
Uitnodigend, charmant huisje voor 4 personen, ingericht met veel aandacht voor detail, in een rustige locatie met een grote tuin perceel tussen Narbonne, Beizers en het strand.
Lavendelzaal/ W Lan/privé zwembad
Cottage in Narbonne-Plage, met uitzicht op zee, 6 minuten lopen van het strand, honden toegestaan, gratis W Lan, privé zwembad, fiets, wandel- en fietstochten in de cottage.
Bijzonder duurzaam
Villa l'Horizon met uitzicht op zee in Zuid-Frankrijk
Duurzaam
Welkom. Een sfeervol ingericht Challet met privé zwembad. Het is gelegen op een klein prive-landgoed - door bomen omgeven in een landelijke omgeving met 100% privacy.
Les Volets Blancs, met dakterras
Ideaal voor het verkennen van de natuurlijke schoonheid, historische bezienswaardigheden (zBdie World Heritage sites van Carcassonne en het Canal du Midi) en de diversiteit van de Languedoc genot om te verkennen.
Vakantiehuis, in klein complex, 200 van het strand, met tuin, zonnig terras.
Dream Loft & Spa voor 2 personen
Zeer rustig gelegen, omgeven door wijngaarden. Modern designinterieur in een voormalige abdij uit de 9e eeuw. Eigen, eigen terras met jacuzzi. 5 * appartementen.
Zeer duurzaam
Het comfortabele huis met een groot terras ligt in een residentie met zwembad, ca. 800m van het brede strand en is geschikt voor 4-5pers.
Villa voor 4-6 personen met zwembad, twee tuinen, studio (Optie: fitnessruimte en de ontspanningsruimte spa, sauna, hamam)
Exclusieve huis in Narbonne-Plage, 3 slaapkamers, september Keuken, 100 meter van de zee, een terras met barbecue, parkeerplaats in het gebied direct achter het huis
CroixSud huis met een prachtig uitzicht
Vakantiehuis "coixsud" ca 60m² voor maximaal 5 personen Natuurstenen huis met een prachtig uitzicht op de lagunes en een dakterras.
Vakantiehuis "La Roche Huis wordt verhuurd met ca. 80 m² voor 2 tot 5 pers.