7 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Aagtekerke
Vakantiehuis 't Uusje op de Werve in Aagtekerke, Zeeland, max 4 personen.
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis '2bijZee' aan de kust
Rustig gelegen knus en comfortabel vakantiehuis voor 2 personen dicht bij Domburg, de zee en het strand
Zeer duurzaam
Nieuw: Studio BB18 met strandhuisje
Studio BB18 is een authentieke en sfeervolle plek dicht bij Domburg.
Duurzaam
Nieuwe moderne studio met boxspingbed, badkamer, keuken met inductieplaat oven magnetron koelkast met vriezer koffieapparaat snelkoker senseo. Bank, tafel en 2 stoelen en TV
Fantastisch, gloednieuw, landelijk gelegen vakantiehuis voor 10 personen, ideaal voor uw vakantie in Zeeland!
Vakantiewoning "Schelphoekje" in Aagtekerke, 40m², voor max. 4 personen, 1 woonkamer, 2 slaapkamers, 1 badkamer met toilet,. Terras met tuinmeubelen. Fietsenberging.
Accommodaties in de buurt van Aagtekerke
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Welkom in onze gezellige appartement voor 4 personen in de buurt van Domburg (Aagtekerke).
Vakantie chalet OK30 Honden toegestaan
Familiechalet in op minicamping in Oostkapelle! Ideaal voor uw vakantie met hond in Zeeland.
Aantrekkelijk vakantieappartement in het zuiden van Domburg (Zeeland) met terras op het zuidwesten en tuin. Aparte ingang ...
Van harte welkom in Haus Welzinge: hier voelt men zich meteen thuis. 4 slaapkamers + 3 badkamers en plaats voor max. 6 volwassenen + 2 kinderen.
Gezellig vakantiehuis 't Uusje in Domburg, Zeeland: 60 m², max. 4 personen, 2 slaapkamers, groot windbeschut terras en 1 gratis parkeerplaats direct bij het huis.
Zeer duurzaam
VAKANTIEHUIS**** IN DOMBURG Woonkamer, 2 slaapkamers, moderne keuken, vaatwasser, douche, 2 WC. Zonnig terras 3 goede bedden, kinderbed, 2 fietsen,
Comfortabel vakantiehuis voor 3 personen op 500 meter van het strand gelegen maar in een rustige straat.
Nieuwbouw appartement (2010) aan de rand van het centrum van Domburg in een rustige omgeving
Vakantiehuis Aanloop 49a in Domburg, 70 m² voor max 4 personen, 1 kamer.
Aan het begin van de Brouwerijweg vind je deze fantastische, zonnige vakantiewoning met een zeer ruime, heerlijke tuin. De woonkamer van 60 m² is comfortabel en gezellig.
Vakantiehuis Vaandragerstraat 20
De Wilhelminalaan 43 is pas in 2018 ontmanteld en ligt aan de rand van Vrouwenpolder. Een blik op het einde van de wereld.
Dr B Vaandragerstraat 30 Dombu
Luxe vakantiewoning met tuin in Domburg bij het strand, de zee en het bos. In 2024 gerenoveerd 4 personen 2 slaapkamers Internetverbinding Vaatwasser Wasmachine 2 fietsen