144 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Denia
Afgelegen villa in een rustige, centrale locatie met privé-zwembad voor maximaal 6 personen met uitzicht op zee, airconditioning en vele extra's. Last minute aanbiedingen voor 2016 op aanvraag !!
Op slechts 700 meter van het strand ligt dit vrijstaande vakantiehuis voor alleengebruik, met eigen zwembad, airconditioning en internet, op een omheind privéterrein
1 Een panorama - Hoogte in Denia * Topuitrusting * 50 m² privézwembad
Duurzaam
Mooie vrijstaande villa m. prive zwembad, tuin, 500 m van het zandstrand 4 slaapkamers, 3 badkamers, woonkamer, eetkamer, keuken voor 2-6 Persongen
Vakantiehuis Viva la Vida Denia, met 3 slaapkamers en 3 terrassen, voor 6 personen, op 100m van het strand.
Vakantiehuis Casa Nadine in Denia, 120 m² voor maximaal 4 personen, 2 slaapkamers, woon/eetkamer, binnen- en buitenkeuken, badkamer, toilet, buitendouche. Alle kamers op de begane grond.
Stijlvolle Finca Julia 1000sqm tuin
In de Finca Julia ligt in het idyllische en zeer comfortabel. Enkele van de voorzieningen in uw eigen huis! Het huis heeft een hoge apparatuur met bijna alle extra
-10% Korting 01-04-2025 - 31-05-2025
klimatisierbare Villa mit Pool
Villa in Denia met privézwembad en mooi, uitzicht op zee, met airconditioning in alle kamers, ook geschikt voor overwintering.
4 persoons appartement, 100 m van zee met zandstrand, in rustig en kleinschalig afgesloten complex met prachtig gemeenschappelijk zwembad met peuterbad en eigen parking. Wifi free
Duurzaam
Prachtige luxe villa aan de Costa Blanca in het exclusieve La Sella Golf & Spa Resort, vlakbij Denia, Javea en Moraira. Ontspanning met adembenemend uitzicht op bergen en zee.
Duurzaam
Vrijstaand huis in Spanje aan de Costa Blanca / Denia voor maximaal 4 personen met privé zwembad. REEDS OP VAKANTIE 2017 THINK !!!
Zeer duurzaam
Comfortabel vakantiehuis met privé zwembad, zeezicht, mooie tuin, A/C, glasvezel internet, 2 slaapkamers, 2 badkamers, tot 4 personen
VILLA JAGUAR - ONTSPAN IN EEN PALMENPARADIJS BIJ HET PRIVÉ ZWEMBAD / ONLANGS GERENOVEERDE VILLA MET ENERGIE-EFFICIËNTE THERMISCHE ISOLATIE
House Deluxe Villa Santa Maria
Luxe vrijstaande, 2014 gerenoveerd, strand 1200m, 1500m Denia Neem een kijkje op onze website, hebben we 3 andere vakantiehuizen in Denia.
-5% Korting 05-04-2025 - 12-04-2025
Zeer duurzaam
Prachtige luxe villa aan de Costa Blanca in het exclusieve La Sella Golf & Spa Resort, nabij Denia, Javea en Moraira. Ontspanning met adembenemend uitzicht op de bergen en de zee.
Duurzaam
2017 volledige negen gerenoveerd huisje in een afgelegen 3000 m² gemeenschappelijke ruimte / zwembad (12 x 6 m). Wi-Fi gratis.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Denia
Luxueus, vrijstaand, gerenoveerd in 2022, super zeezicht, strand 3500m, Denia 1200m, 3 slaapkamers, 2 badkamers, privé zwembad, toegang kindveilig afsluitbaar, 3xairconditioning, 3xSAT TV,WLAN
-5% Korting 22-02-2025 - 10-03-2025
Zeer duurzaam
Modern rijtjeshuis met een eigen tuin en terras met uitzicht op het zandstrand in een klein dorpje met een prachtig palmentuin, gemeenschap zwembad met gescheiden kinderen
Casa Riviera 46 in Denia: charmant huis direct aan het strand in een goed onderhouden complex met 2 geweldige zwembaden.
-40% Korting 21-02-2025 - 22-03-2025