7 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Mundanije
Accommodaties in de buurt van Mundanije
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Appartement Rab Rab - VILLA MARIS, voor 2 - 4 - 6 personen
2 Appartement Perkic op eiland Rab, Kvarner Baai, elk appartement 120m², tot 9 personen, 3 kamers, 3 badkamers, volledige keuken, tuin, terrassen, grill, parkeerplaats, zwembad.
Duurzaam
De Apaetmenthaus "Sany" is omgeven door grote Gartem met barbecue in de open lucht. In de tuin is er ter plaatse prachtig zwembad met zon voorn. Zwembad is verlicht in de avond. Het gebruik is totaal ingegrepen bij de gunning. Appartement Hui
HANNI, voor 4 Pers. Uitzicht op de zee, WIFI
Zeer comfortabel appartement met lucht, risiege terras met oude stad, de haven en uitzicht op zee, tuin met barbecue. 2 slaapkamers, 3 douche-wc, woonkamer, eetkeuken. Strand 350 m.
Appartement aan zee/nabij de oude stad voor maximaal 4 personen. Zeer mooie locatie met uitzicht op zee, centraal gelegen. Stranden, supermarkten, winkels, postkantoor, bank, allemaal op loopafstand.
Rab Oude Stad - Vakantiewoning Vakantiewoning voor 6 personen groot terras met een prachtig uitzicht op de zee 3 tweepersoonskamers 2 badkamers Grote keuken met eetkamer SatTV Airconditioning
Het huis met twee grote en mooie voor 4-6 personen en de tweede voor 6-8 appartement heeft drie slaapkamers en duurt een vriendelijke !
Appartement 2 + 2 en 4 + 1 met airconditioning en Wi-Fi in de nieuw gebouwde moderne villa met zwembad
Villa Mia met zwembad tot 7 personen
Prachtig oud stenen huis gerestaureerd met zwembad en uitzicht op zee.